Ta kontakt med oss

Adresse:

Ole Deviks vei 2

0666 Oslo

Åpningstider:

08.00 - 16.00

Resepsjon:

mail@profilforum.no

+47 22 70 08 80

 

Kontaktskjema

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst skriv inn en melding.

Administrasjon

Mona Børsand
Arbeidende styreleder

22 70 08 90 / 900 35 100

mona@profilforum.no

Elin Dessen
Daglig leder

22 70 08 98 / 901 50 022

elin@profilforum.no

Tiril Ekeberg
Økonomiansvarlig
Line Haug
Innkjøpsansvarlig

Salg og rådgiving

Cecilie Kjærstad
Markedsansvarlig/Key Account
Kirsten Wille
Prosjektleder eventbyrå

22 70 08 88 / 928 15 563

kirsten@profilforum.no

Tonje Flaten Gjesdal
Backoffice
Rikke Marie Thoresen
Markedskoordinator/Key Account

22 70 08 80 / 986 96 669

rikkemarie@profilforum.no

Christina S. Andersen
Kundebehandler

22 70 08 93 / 930 12 991

christina@profilforum.no

Hanne Bugge
( I mammaperm)
Ørjan Singh Kristiansen
Salgssjef/prosjektleder skilt og dekor
Malin Ekeberg
Backoffice
Lotte Løkkesen
Prosjektleder skilt og dekor

22 70 08 85 / 997 45 189

lotte@profilforum.no

Emma Søpstad
Kundebehandler skilt og dekor

22 70 08 89 / 959 20 575

emma@profilforum.no

Design

Kim A. Larsen
Grafisk designer

22 70 08 92 / 464 28 125

kim@profilforum.no

Ida Westby
Grafisk designer

22 70 08 96 / 901 21 814

ida@profilforum.no

Jarle Lundberg
Grafisk designer

22 70 08 99 / 934 41 653

jarle@profilforum.no

Produksjon og lager

Ingrida Bielskyte
Produksjon
Wioleta Modras
Produksjon
John Henning Høidal
Skiltmaker
Hayat Karim
Produksjon
Henning Lund
Montør
Ma Van Cang
Lager

22 70 08 84 

ma@profilforum.no

Simon Moss
Produksjon

22 70 08 83 

simon@profilforum.no

Pepe Ravenshorst
Produksjon