Ta kontakt med oss

Adresse:

Ole Deviks vei 2

0666 Oslo

Åpningstider:

08.00 - 16.00

 

Resepsjon:

mail@profilforum.no

+47 22 70 08 80

 

Kontaktskjema

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst skriv inn en melding.

Administrasjon

Mona Børsand
Mona Børsand
Arbeidende styreleder

22 70 08 90 / 900 35 100

mona@profilforum.no

Elin Dessen
Elin Dessen
Daglig leder

22 70 08 98 / 901 50 022

elin@profilforum.no

Tiril Ekeberg
Tiril Ekeberg
Økonomiansvarlig
Miriam
Miriam Marberg
Innkjøpsansvarlig

Salg og rådgiving

Ørjan Singh Kristiansen
Ørjan Singh Kristiansen
Salgssjef/prosjektleder skilt og dekor
Cecilie Kjærstad
Cecilie Kjærstad
KAM/Forretningsutvikler
Celina
Celina Smestad Tveter
Backoffice
Lotte Løkkesen
Lotte Løkkesen
Prosjektleder skilt og dekor

22 70 08 85 / 997 45 189

lotte@profilforum.no

Wioleta Modras
Wioleta Modras
Backoffice (mammapermisjon)
Marlene
Marlene Olsen
Backoffice
Ove Strand
Ove Strand
Prosjektleder skilt og dekor

22 70 09 05 / 411 23 913

ove@profilforum.no

Dorota Drzewiecka
Dorota Drzewiecka
Kunderådgiver
Aurora
Aurora Permats
Markedskoordinator
Vivian
Vivian Wedde
Prosjektleder skilt og dekor/Backoffice

22 70 08 89 / 98 85 19 92 

vivian@profilforum.no

Jan-Olav
Jan Olav Løyning
KAM/Kunderådgiver

22 70 08 90 / 980 54 428

jano@profilforum.no

Design

Helene
Helene Klingberg Naustdal
Grafisk designer

22 70 08 80 / 472 87 309

helene@profilforum.no

Jarle Lundberg
Jarle Lundberg
Grafisk designer

22 70 08 99 / 934 41 653

jarle@profilforum.no

Avatar-dame
Charlotte Dyrøy
Grafisk designer

Produksjon og lager

Ingrida Bielskyte
Ingrida Bielskyte
Produksjonsansvarlig
Kristian Tjensvoll
Kristian Tjensvoll
Lager- og IT ansvarlig
Silje
Silje Olaussen
Produksjon
John Henning Høidal
John Henning Høidal
Skiltmaker
Hayat Karim
Hayat Karim
Produksjon
Rajab
Rajab Ali
Lager
Henning Lund
Henning Lund
Montør
Ma van Cang
Ma Van Cang
Lager

22 70 08 84 

ma@profilforum.no

Simon Moss
Simon Moss
Produksjon

22 70 08 83 

simon@profilforum.no

Glenn
Glenn Johannesson
Produksjon

22 70 08 83 

glenn@profilforum.no