Ta kontakt med oss

Adresse:

Ole Deviks vei 2

0666 Oslo

Åpningstider:

08.00 - 16.00 

Resepsjon:

mail@profilforum.no

+47 22 70 08 80

 

Kontaktskjema

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst skriv inn en melding.

Administrasjon

Mona Børsand
Mona Børsand
Arbeidende styreleder

22 70 08 90 / 900 35 100

mona@profilforum.no

Karen Rusten
Karen Rusten
Innkjøpsansvarlig
Elin Dessen
Elin Dessen
Daglig leder

22 70 08 98 / 901 50 022

elin@profilforum.no

Tiril Ekeberg
Tiril Ekeberg
Økonomiansvarlig
Line Haug
Line Haug
Innkjøpsansvarlig (i mammaperm)

Salg og rådgiving

Cecilie Kjærstad
Cecilie Kjærstad
KAM/Forretningsutvikler
Kirsten Wille
Kirsten Wille
Prosjektleder eventbyrå

22 70 08 88 / 928 15 563

kirsten@profilforum.no

Tonje Gjesdal
Tonje Flaten Gjesdal
Kunderådgiver skilt og dekor
Hanne Bugge
Hanne Bugge
Salg- og Markedssjef
Emma Søpstad
Emma Søpstad
Prosjektleder skilt og dekor (i mammaperm)

22 70 08 89 / 959 20 575

emma@profilforum.no

Ørjan Singh Kristiansen
Ørjan Singh Kristiansen
Salgssjef/prosjektleder skilt og dekor
Christina Andersen
Christina S. Andersen
Key Account Manager
Lotte Løkkesen
Lotte Løkkesen
Prosjektleder skilt og dekor

22 70 08 85 / 997 45 189

lotte@profilforum.no

Malin Ekeberg
Malin Ekeberg
Backoffice

Design

Kim Larsen
Kim A. Larsen
Grafisk designer

22 70 08 92 / 464 28 125

kim@profilforum.no

Ida Westby
Ida Westby
Web- og grafisk designer

22 70 08 96 / 901 21 814

ida@profilforum.no

Jarle Lundberg
Jarle Lundberg
Grafisk designer

22 70 08 99 / 934 41 653

jarle@profilforum.no

Produksjon og lager

Ingrida Bielskyte
Ingrida Bielskyte
Produksjonsansvarlig
Wioleta Modras
Wioleta Modras
Produksjon
Kristian Tjensvoll
Kristian Tjensvoll
Lager- og IT ansvarlig
John Henning Høidal
John Henning Høidal
Skiltmaker
Hayat Karim
Hayat Karim
Produksjon
Henning Lund
Henning Lund
Montør
Ma van Cang
Ma Van Cang
Lager

22 70 08 84 

ma@profilforum.no

Simon Moss
Simon Moss
Produksjon

22 70 08 83 

simon@profilforum.no

Pepe Raverhorst
Pepe Ravenshorst
Produksjon