Ta kontakt med oss

Adresse:

Ole Deviks vei 2

0666 Oslo

Åpningstider:

08.00 - 16.00

Resepsjon:

mail@profilforum.no

+47 22 70 08 80

 

Kontaktskjema

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst skriv inn en melding.

Administrasjon

Mona Børsand
Mona Børsand
Arbeidende styreleder

22 70 08 90 / 900 35 100

mona@profilforum.no

Karen Rusten
Karen Rusten
Økonomimedarbeider
Elin Dessen
Elin Dessen
Daglig leder

22 70 08 98 / 901 50 022

elin@profilforum.no

Tiril Ekeberg
Tiril Ekeberg
Økonomiansvarlig
Line Haug
Line Haug
Innkjøpsansvarlig

Salg og rådgiving

Cecilie Kjærstad
Cecilie Kjærstad
Key Account/Forretningsutvikler
Kirsten Wille
Kirsten Wille
Prosjektleder eventbyrå

22 70 08 88 / 928 15 563

kirsten@profilforum.no

Tonje Gjesdal
Tonje Flaten Gjesdal
Backoffice
Rikke Marie Thoresen
Rikke Marie Thoresen
Markedskoordinator/Key Account

22 70 08 80 / 986 96 669

rikkemarie@profilforum.no

Christina Andersen
Christina S. Andersen
Kundebehandler
Ørjan Singh Kristiansen
Ørjan Singh Kristiansen
Salgssjef/prosjektleder skilt og dekor
Malin Ekeberg
Malin Ekeberg
Backoffice
Lotte Løkkesen
Lotte Løkkesen
Prosjektleder skilt og dekor

22 70 08 85 / 997 45 189

lotte@profilforum.no

Emma Søpstad
Emma Søpstad
Kundebehandler skilt og dekor

22 70 08 89 / 959 20 575

emma@profilforum.no

Design

Kim Larsen
Kim A. Larsen
Grafisk designer

22 70 08 92 / 464 28 125

kim@profilforum.no

Ida Westby
Ida Westby
Grafisk designer

22 70 08 96 / 901 21 814

ida@profilforum.no

Jarle Lundberg
Jarle Lundberg
Grafisk designer

22 70 08 99 / 934 41 653

jarle@profilforum.no

Produksjon og lager

Ingrida Bielskyte
Ingrida Bielskyte
Produksjon
Wioleta Modras
Wioleta Modras
Produksjon
Kristian Tjensvoll
Kristian Tjensvoll
Lageransvarlig
John Henning Høidal
John Henning Høidal
Skiltmaker
Hayat Karim
Hayat Karim
Produksjon
Henning Lund
Henning Lund
Montør
Ma van Cang
Ma Van Cang
Lager

22 70 08 84 

ma@profilforum.no

Simon Moss
Simon Moss
Produksjon

22 70 08 83 

simon@profilforum.no

Pepe Raverhorst
Pepe Ravenshorst
Produksjon